Sposób na Łysienie i rzadkie włosy. Wygraj walkę z łysieniem! Włosy już nigdy nie będą Twoim zmartwieniem. Klinika Handsome Men i problem z głowy. Przedłużanie włosów.

 

  1. Nareszcie, objętość i obfitość!
  2. Nareszcie, włosy, które są elastyczne i dają się łatwo układać.
  3. I do tego jaskrawość, która pozwala mojemu kolorowi włosów lśnić pięknem przez długi czas.

 

W Klinice Handsome Men przeprowadzamy ekskluzywne zabiegi na włosy, które sprawią że poczujesz się wyjątkowo a Twoje włosy będą takie o jakich marzysz! Aby umówić się na zabieg skontaktuj się z naszym specjalistą pod nr 033 811 24 69 (Bożena Dutkiewicz).


CZY PRAGNIESZ, ABY TWOJE WŁOSY SPEŁNIAŁY, KTÓREŚ Z POWYŻSZYCH ŻYCZEŃ?

W związku z tym nadszedł czas, aby te marzenia się spełniły: Z nowym InnerEffect, bardzo skuteczną usługą głębokiej regeneracji, która zapewnia natychmiastowy efekt i wkomponowaną ochronę koloru.
Już około 15 min. wystarczy, aby Twoje włosy na długo stały się takie, o jakich zawsze marzyłaś – dzięki zastosowaniu jednej z indywidualnie przygotowanych – usług głębokiej kuracji:

1.    Dla zdecydowanie zwiększonej objętości i obfitości.
2.    Dla odczuwania większej elastyczności włosów i w obu przypadkach przedłużonej promienistości koloru.

Jako uzupełnienie, InnerEffect oferuje specjalne produkty zapewniające zachowanie równowagi skóry głowy, pozbawienie łupieżu włosy i stymulację porostu włosów.

TO ŻE TO DZIAŁA POTWIERDZĄ NIE TYLKO TWOJE WŁOSY….
 

 

PIĘKNIEJSZE WŁOSY PRZED DŁUGI CZAS – PONIEWAŻ REGENERACJA OD WEWNĄTRZ TO COŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO PIELĘGNACJA.

 

 

InnerEffect zawiera lipidy i proteiny w zróżnicowanej, każdorazowo dokładnie dopasowanej do indywidualnych potrzeb koncentracji.

 

TWOJE WŁOSY SĄ UNIKALNE – NASZE USŁUGI INNEREFFECT RÓWNIEŻ.

Intensywna kuracja w formie głębokiej regeneracji InnerEffect jest specjalnie dobierana do potrzeb Twoich włosów i precyzyjnie przygotowywana w postaci stosownej mikstury. Jest to gwarancją, że Twoje włosy otrzymują dokładnie to czego potrzebują, a Ty będziesz się cieszyć włosami, o jakich zawsze marzyłaś.

CZEGO POTRZEBUJĄ TWOJE WŁOSY?

1. WZMOCNIENIE + ODBUDOWA

Dla uzyskania długotrwałej objętości i stabilności struktury na włosach delikatnych i słabych.

Efekt: Struktura włosa zostaje gruntownie odbudowana i dzięki temu od wewnątrz wzmocniona. Zachowana jest promienistość koloru a połysk staje się intensywniejszy. Dzięki poprawionej strukturze, włosy stają się mocniejsze, pełniejsze i dają się łatwiej kontrolować. Uzyskują one zindywidualizowaną pielęgnację, która ich nie obciąża i nie zmniejsza ich objętości.

 

 

2.    WZMOCNIENIE + WYRÓWNANIE STRUKTURY

Dla uzyskania długotrwałej naturalnej objętości na włosach delikatnych i wrażliwych.

Efekt: Struktura włosa zostaje wzmocniona i wyrównana. Zachowana jest promienistość koloru a połysk staje się intensywniejszy. Włosy uzyskują promieniującą witalność i stają się łatwe do stylizacji. Są odczuwalnie wzmocnione i naturalne. System pielęgnacji działa dokładnie tam, gdzie jest najbardziej potrzebny, nie zmniejszając przy tym objętości włosów.

 

 

3.    WZMOCNIENIE + PIELĘGNACJA

Dla uzyskania długotrwałej witalności i elastyczności na włosach delikatnych i przeciążonych.

Efekt: Struktura włosów zostaje zregenerowana za pomocą idealnie dobranej mikstury substancji wzmacniających i nadających elastyczność. Zachowana jest promienistość koloru a połysk staje się intensywniejszy. Włosy odzyskują energię i elastyczność. Pielęgnacja odbywa się bez negatywnego wpływu na objętość włosów.

 

 

 

4.    GŁADKOŚĆ + PRZYWRÓCENIE RÓWNOWAGI

Dla uzyskania długotrwałej pielęgnacji na włosach przeciążonych i łamliwych.
 

4+    POSKROMIENIE + PRZYWRÓCENIE RÓWNOWAGI

Dla uzyskania długotrwałej pielęgnacji i poskromienia niesfornych, łamliwych i stroszących się włosów.

Efekt: Struktura włosów zostaje pielęgnacyjnie wyrównana i uzyskuje gładkość. Zachowana jest promienistość koloru a połysk staje się intensywniejszy. Włosy pozwalają się łatwiej układać i uzyskują większą elastyczność.
 

 

 

5.    ELASTYCZNOŚĆ + ODBUDOWA

Dla uzyskania długotrwałej intensywnej pielęgnacji na bardzo zniszczonych  lub krnąbrnych, niesfornych włosach.

5+   POSKROMIENIE + ODBUDOWA

Dla uzyskania długotrwałej, intensywnej pielęgnacji i poskromienia włosów wyjątkowo zniszczonych zabiegami chemicznymi lub silnie skręconych włosów z uszkodzonymi końcówkami.

Efekt: Struktura włosów zostaje intensywnie wypielęgnowana i zregenerowana. Zachowana jest promienistość koloru a połysk staje się intensywniejszy. Krnąbrne, niesforne włosy zostają poskromione. Dzięki przywróconej elastyczności i gładkości włosy ponownie poddają się kontroli ( efekt Anti-Frizz ).

6.   REGULACJA FUNKCJI SKÓRY GŁOWY

Stosowany po programach pielęgnacyjnych, przeciwdziała powstawaniu łupieżu, podrażnień skóry głowy oraz zapobiega wypadaniu włosów.

 

ZAPEWNIJ SOBIE DŁUGOTRWAŁY EFEKT TWOJEJ NOWEJ USŁUGI REGENERACYJNEJ - DZIĘKI DOMOWYM PREPARATOM INNEREFFECT.

Repower & Color Live

Pozwól swoim delikatnym, cienkim i słabym włosom odrodzić się od wewnątrz uzyskując wspaniałą objętość, pełną sprężystość i witalność. Aktywną ochronę koloru uzyskujesz gratis.

Optymalnie działająca pielęgnacja RePower & Color Live do mycia włosów po stylizację, do zastosowań domowych: Szampon, Odżywka do Spłukiwania, Balsam wzmacniający, Odżywka w sprayu, Spray Zwiększający Objętość u Nasady Włosów, Pianka Stylizacyjna, Spray do włosów.

 

Resoft & Color Live

Rozpieść swoje suche, zniszczone i łamliwe włosy od samego wnętrza - dzięki niewiarygodnej porcji nawilżenia i elastyczności. Aktywną ochronę koloru uzyskujesz gratis.

Perfekcyjnie, wzajemnie dopasowana do siebie pielęgnacja Resoft & Color Live do zastosowań domowych ( od mycia włosów po ich stylizację ): Szampon, Odżywka do Spłukiwania, Balsam Zmiękczający, 2-Fazowa Odżywka w Sprayu, Krem Stylizacyjny, Anti-frizz Serum, Nabłyszczający Krem Stylizacyjny, Nabłyszczający Spray Stylizacyjny,

 

Regulate System

Zapomnij o problemach skóry głowy. Doświadcz zdrowej równowagi skóry głowy, bez łupieżu, swędzenia i podrażnień. Ciesz się wzmocnionym porostem włosów.

Skuteczne rozwiązanie każdego problemu: Szampon Przeciwłupieżowy, Loton Przeciwłupieżowy, Szampon Łagodzący, Loton Łagodzący, Spray Zapobiegający Wypadaniu Włosów.SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI Masz pytania? Chcesz umówić konkretny termin konsultacji lub zabiegu?