Jesteś tutaj:

Tabletki Onozis na wypadanie włosów – czy skuteczne?

  - Zobacz mój profil

Danuta Nowicka

Dermatolog

Od kilku miesięcy obserwuję, że moje włosy coraz bardziej zaczynają wypadać, stają się słabsze i bardziej łamliwe. Nie jest to jeszcze poważny problem, ale powoli zaczynam zauważać, że coś niedobrego się dzieje. Koleżanka poradziła mi stosowanie tabletek Onazis. Czy rzeczywiście mogłyby mi pomóc i zapobiec pogłębianiu się problemu?

Danuta:

Na problemy z włosami i paznokciami skarży się wiele kobiet. Do osłabionych włosów najczęściej stosuje się różnego rodzaju zewnętrzne odżywki. Mogą one chwilowo poprawić ich wygląd, jednak nie są w stanie zapobiec np. nadmiernemu wypadaniu, przerzedzeniu, łamliwości itp., gdyż przyczyna tych problemów leży głębiej i związana jest najczęściej z nieodpowiednim odżywieniem tej części włosa, której nie widzimy – czyli z jego korzeniem. Zaburzona zostaje prawidłowa struktura włosa. Onozis jest to suplement diety w formie różowych tabletek. Zawiera grupę substancji czynnych, niezbędnych dla utrzymania zdrowych włosów, skóry i paznokci: aminokwasy siarkowe (cysteinę i metioninę) oraz żelazo, cynk i prowitaminę B5.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Przedłużanie włosów Gęste włosy Cieniowanie włosów Grzybica Czarne włosy Hormony