Jesteś tutaj:

Suche włosy i zniszczone

  - Zobacz mój profil

Agnieszka Obstawska

Fryzjer, stylista

Moje włosy są suche i cienkie i się lekko kręcą.Są do ramion.Susze suszarką.Najgorzej wyglądają rano i nie mogę sobie z nimi poradzić (dalej są suche i w dodatku każdy w inną stronę). Próbuje wtedy dać trochę odżywki lub żelu by je ujażmić, ale wtedy wyglądają na przetłuszczone.Jak sobie z nimi poradzić? Co zrobić by przestały być takie suche?

Agnieszka:

W przypadku wlosow suchych i kręcony ważna jest intensywna pielęgnacja. W celu odżywienia włosów proponuję zastosować jeden z produktów do użytku domowego marki GOLDWELL: Dualsenses Curly Twist - odżywka do włosów kręconych (dostępna w salonach GOLDWELL). Dzięki systematycznemu stosowaniu włosy będą bardziej nawilżone i podatne na skręt. Możesz rownież skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych InnerEffect w salonach GOLDWELL (seria RePower). W czasie porannej stylizacji włosów użyj żelu Curl Kick marki GOLDWELL, ktory spowoduje w ujażmienie loków. Powinnaś również stosować dyfuzor podczas suszenia włosów.

Wszystkie kosmetyki znajdziesz w naszym sklepie internetowym, lub u swojego stylisty.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Przedłużanie włosów Regeneracja włosów Strzyżenie włosów Fryzura Biopsja Cebulka włosa