Jesteś tutaj:

Farbowanie zniszczonych włosów

  - Zobacz mój profil

Jarosław Wróblewski

Ekspert firmy Goldwell

Słyszałam, że zniszczone włosy, znacznie gorzej przyjmują farbę i kolor może nie wyjść taki, jaki powinien. Czy wobec tego warto farbować włosy już mocno zniszczone, czy lepiej tego nie robić? A jeśli mimo wszystko warto, to lepiej zrobić to samemu, czy u fryzjera?

Jarosław:

Zdecydowanie można to zrobić samemu, jak również u fryzjera. Profesjonalne środki do farbowania i koloryzacji włosów, mają specyficzne właściwości pozwalające na poradzenie sobie z takim problemem.

Do tego fryzjerzy dysponują różnymi środkami wyrównującymi strukturę włosów przed farbowaniem, właśnie w celu uzyskania równego, jednolitego koloru na całej długości włosów, niezależnie od ich struktury.

Aby uzyskać ładniejszy efekt i do tego przywrócić włosom witalność i zdrowy wygląd, często fryzjerzy proponują zastosowanie kuracji przed lub po farbowaniu(w zależności od technologii, w której pracują), co zdecydowanie poprawia rezultat farbowania i jakość włosów po zabiegu. Proszę więc śmiało udać się do dobrego salonu fryzjerskiego i oddać się w ręce fryzjera.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Przedłużanie włosów Łysienie plackowate Trwała ondulacja Fryzury Mieszki włosowe Kształt głowy