Jesteś tutaj:

Problem ze zniszczonymi włosami po farbowaniu - jak temu zaradzić?

  - Zobacz mój profil

Krystyna Sawicka

Fryzjer, stylista

Rok temu zafarbowałam włosy na czerwono lecz po kilku miesiącach kolor mi się znudził i postanowiłam wrócić do blondu. Samodzielnie kilka razy rozjaśniałam je rozjaśniaczami, uzyskując jednolity kolor jasnego blondu lecz miałam włosy strasznie spalone.

Aby nie było widać, nałożyłam farbę średniego blondu kolor był ok, ale po kilku myciach (a włosy myję codziennie) farba się wypłukiwała i kolor był niejednolity.

Aktualnie zafarbowałam włosy na perłowy blond, ale farba nie pokryła mi całych włosów. Przy skórze włosy są rozjaśnione potem częściowo, a końcówki są platynowe.

Używałam już różnych szamponów, odżywek i masek na włosy lecz nic nie pomaga. Dodam, że nie potrafię ułożyć fryzury bez wyprostowania jej ponieważ się strasznie puszą. Co mam zrobić, żeby włosy wróciły do normy. Pozdrawiam.

Krystyna:

W związku z tym, że włosy przeszły sporo zabiegów niszczących włosy należy zachować szczególna ostrożność przy wykonywaniu kolejnych zabiegów.

Fryzjer powinien dobrać odpowiednią mieszankę, którą położy na włosy przy skórze włosów, a inna na środek i końce.

Nie polecam domowego farbowania. Jeśli musisz używać prostownicy, zakup preparat chroniący włosy przed ciepłem prostownicy.

Serum wygładzające do włosów. Specjalna formuła pielęgnacyjna wspaniale wygładzi Twoje włosy.
45.88PLN
zamów
 
Kerasilk instant silk fluid firmy Goldwell jest wysoko skoncentrowaną formułą nawilżającą.
48.89PLN
zamów
 
Flat Marvel StyleSign 100 ml firmy Goldwell - bogaty balsam do długotrwałego prostowania i elastyczności.
43.76PLN
zamów
 
Hot Form StyleSign 150 ml firmy Goldwell - wzmacniający loton do trwałego formowania i wygładzania.
40.64PLN
zamów

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Przedłużanie włosów Zagęszczanie włosów Objętość włosów Kok ślubny Gorączka okopowa Mieszki włosowe