Jesteś tutaj:

Krycie siwych włosów

  - Zobacz mój profil

Agnieszka Obstawska

Fryzjer, stylista

Czy farby Loreal dobrze kryją siwe włosy?

Agnieszka:

Witaj !

W przypadku siwych włosów chcąc je równomiernie pokryć, należy użyć specjalnie przeznaczonej farby do koloryzowania siwych włosów. Zazwyczaj farby te są oznaczone już na opakowaniu i widnieje na nich informacja, że pokrywają siwe włosy w 100 %. W przypadku kiedy nie ma takiej informacji istnieje taka ewentualność, że nasze siwe włosy nie zostaną zafarbowane.

Aby dokładnie pokryć siwe włosy należy użyć do koloryzacji włosów tak jak już wyżej wspomniałam farbę specjalnie do tego przeznaczoną, która na opakowaniu będzie miała odpowiednią adnotację na temat pokrywania siwych włosów. Ponadto chcąc ukryć naszą siwiznę nie używamy do tego szamponów koloryzujących. Farba, która w 100 % pokrywa siwe włosy jest przeznaczona do koloryzacji stałej, a nie czasowej.

Natomiast jeżeli nie wiesz jaki kolor farby dobrać i masz wątpliwości co do danej farby. Najlepiej udać się wówczas do fryzjera, który razem z Tobą dobierze odpowiedni odcień farby oraz sprawi, że Twój nowy kolor będzie jednolity, bez żadnych śladów siwizny.

Cieszę się, że mogłam odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Pozdrawiam.
 

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Zagęszczanie włosów Cienkie włosy Kolor włosów Cebulka włosa Hormony Fryzury