Skóra i włosy po trwałych
Mam zniszczone włosy po trwałych Skóra na mojej głowie chyba tez nie jest w najlepszej kondycji. Jakich kosmetyków mogę, użyć by uzdrowić moje włosy i skórę Czy powinnam komuś pokazać?
Agnieszka:
Witam,
Każdy zabieg chemiczny wykonywany na włosy niestety je uszkadza. Włosy stają się kruche, łamliwe i bez połysku. Skóra może też być narażona na przesuszenie. Dlatego należy używać po takich zabiegach kosmetyków o silnym działaniu regeneracyjnym i nawilżającym. Preparaty są do nabycia w gabinetach trychologii adresy na stronie www.trychologia.com. Kuracja trychologiczna nie tylko poprawi wygląd włosów ale także zabezpieczy je przed ewentualnymi dalszymi zabiegami.
Pozdrawiam.
Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za skutki stosowania nin. porad, przepisów czy recenzji. Wykorzystanie podanych informacji odbywa się na wyłączną odpowiedzialność stosującego.






















































