Jesteś tutaj:

Co z nieudaną trwałą?

  - Zobacz mój profil

Krystyna Sawicka

Fryzjer, stylista

Niecały miesiąc temu zrobiłam sobie trwałą, niestety bardzo nie udaną. Zamiast pięknych loczków mam siano, włosy się puszą, są strasznie przesuszone, sztywne, twarde i popalone. Trwała niestety nie wyszła, a poszłam do podobno najlepszego fryzjera u nas w mieście.

Rozważam keratynowe prostowanie, kiedyś zrobiłam sobie w salonie, zapłaciłam około 700zł i byłam zadowolona. Niestety nie mogę tym razem tyle zapłacić więc rozważam zrobienie tego samodzielnie w domu. Znalazłam na allegro http://allegro.pl/keratyna-qod-organiq-prostowanie-i3059009270.html. Czy to pomoże na tak masakryczne włosy?

Krystyna:

Możesz złożyć reklamacje u fryzjera i poprosić w ramach rekompensaty o darmowe zabiegi pielęgnacyjne. Jeśli chodzi o keratynowe prostowanie, to podejrzewam, że można zapłacić taniej za taką usługę, tylko należy dobrze poszukać.

Widziałam salony, które oferowały tą usługę za nawet 290zł. Samej może być ciężko cokolwiek zdziałać, szczególnie jeśli chodzi o zabiegi wymagające szczególnej precyzji.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Regeneracja włosów Gęste włosy Przetłuszczanie włosów Hormony Włosy Cebulka włosa