Jesteś tutaj:

Włosy gwiazd

  - Zobacz mój profil

Agnieszka Obstawska

Fryzjer, stylista

Tak się ostatnio zastanawiam dlaczego gwiazdy mają takie piękne włosy. Używają jakiś specjalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów? Czy może chodzi o kwestię strzyżenia włosów?

Agnieszka:

Gwiazdy jak wiemy nie szczędzą pieniędzy ani wysiłków by pięknie wyglądać. Mają możliwość korzystania z najnowszych trendów w pielęgnacji i stylizacji proponowanych przez swoich wielkich fryzjerów, którzy są odpowiedzialni za wizerunek i kondycję ich włosów.

Osoby z pierwszych stron gazet używają tylko i wyłącznie produktów profesjonalnych dostępnych jedynie w renomowanych salonach fryzjerskich. Zdarza się, że korzystają z produktów przygotowanych specjalnie dla ich osób. Do tego dochodzą codzienne wizyty u stylisty, który pieczołowicie zaopiekuje się kondycją włosa, a na koniec pięknie je ułoży.
Nie załamujmy rąk, my też możemy mieć piękne i zdrowo wyglądające włosy pielęgnując je w odpowiedni sposób w domowych zaciszu.

Profesjonalne produkty do pielęgnacji wszelkiego rodzaju włosów możemy znaleźć w markowych salonach fryzjerskich. Są one droższe od tych dostępnych w drogeriach jednak te z profesjonalnych serii przygotowane są na bazie koncentratu i wystarczają tym samym na dłuższy okres czasu. W tych salonach można również liczyć na fachową poradę stylisty, który odpowie na każde zadane przez nas pytanie. Pomoże on również nam w doborze odpowiedniego kosmetyku po uprzedniej analizie rodzaju struktury włosa.

Zakupując produkty profesjonalne możesz liczyć na to, że każdego dnia sama w swoim domu możesz urządzić salon  piękności i przekonasz się, że są świetnym uzupełnieniem zabiegów przeprowadzonych w salonach piękności.

Jeśli farbujesz włosy poproś swojego fryzjera aby doradził jakich kosmetyków najlepiej używać by nadać włosom połysku i głębi oraz chronić kolor zapobiegając jego odbarwianiu. Jeśli masz tendencję do puszenia się włosów poproś o radę, które kosmetyki pomogą ujarzmić Twoje włosy, a dodatkowo wygładzą je nadając im przepięknego połysku.
Jeśli wybierasz się na wakacje zapytaj jakich środków powinnaś używać chcąc chronić włosy przed działaniem wolnych rodników i promieni słonecznych.

Pamiętaj również aby włosy były zawsze dobrze ostrzyżone wówczas wyglądają na zdrowsze. Dołącz do tego odpowiednią pielęgnację i stylizację, a uzyskasz włosy o jakich marzy niejedna gwiazda.
 

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Regeneracja włosów Cienkie włosy Połysk włosów Geny Włosy