Jesteś tutaj:

Loki Terrencea Jenkinsa

  - Zobacz mój profil

Agnieszka Obstawska

Fryzjer, stylista

Jestem czarnym Amerykaninem i chcę uzyskać loki podobne do tych, które nosi Terrence Jenkins z 106 & Park. Moje włosy to teraz afro w wersji mini, podobne nieco do włosów Steva Harveya. Na jaką długość muszę zapuścić włosy oraz jakich produktów potrzebuję, żeby uzyskać i utrzymać takie loki?

Agnieszka:

Z tego co udało mi się zobaczyć na kilku posiadanych przeze mnie zdjęciach oraz migawkach w telewizji, włosy pana Jenkinsa mają około cala, może półtora długości i są cieniowane po obwodzie głowy. Jeśli jego włosy urosły od tego czasu, niestety nie udało mi się znaleźć żadnych zdjęć przedstawiających nowszy wizerunek tego wykonawcy.

Tekstur włosów pana Jenkinsa wskazuje na to, że zostały one poddane zabiegowi łagodnej relaksacji, wykonanej na naturalnie pierścionkowej teksturze włosów Afroamerykańskich. Możesz zaopatrzyć się w produkty do relaksacji firmy Luster, dzięki którym uzyskasz loki typu S, a tekstura twoich włosów stanie się bardziej odprężona i miękka.

Jak przy wszystkich procesach chemicznych, do których zaliczamy także procesy ondulacji i relaksacji, twoje włosy będą wymagały odpowiedniego odżywiania oraz zastosowania aktywatorów skrętu, aby były odpowiednio nawilżone i wyglądały zdrowo. Także weź pod uwagę, że będą one wymagały pod takim zabiegu znacznie więcej zabiegi pielęgnacyjnych i zastanów się, czy masz na to ochotę, zanim zdecydujesz się na jakieś zabiegi chemiczne.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Zagęszczanie włosów Regeneracja włosów Końcówki włosów Diademy Hirsutyzm Wąs