Jesteś tutaj:

SPINKY – czy to jest praktyczne?

  - Zobacz mój profil

Agnieszka Obstawska

Fryzjer, stylista

Widziałam ostatnio taki gadżet do włosów – SPINKY. Podobno jest najnowszym krzykiem mody w Wielkiej Brytanii. Zastanawiam się nad kupnem. Mam jednak wątpliwości, czy jest to praktyczne i użyteczne. Proszę o radę. Czy warto zakupić coś takiego? Czy rzeczywiście dobrze trzyma się na włosach i jest funkcjonalne i czy umożliwia modelowanie różnorodnych fryzur?

Agnieszka:

Spinky to najnowszy hit w kategorii akcesoriów do włosów z Wielkiej Brytanii. Jest to niezwykle proste w użyciu. Efekt identyczny do tego jaki uzyskasz w salonie fryzjerskim można łatwo osiągnąć samemu dzięki łatwej, przedstawionej krok po kroku instrukcji. Spinky przeznaczone są dla Pań w każdym wieku. Spinky to wspaniały prezent dla drugiej osoby lub dla siebie samej. Spinky mogą być noszone przy każdej okazji, zarówno w czasie spotkań oficjalnych jak i towarzyskich. Są one bardzo bezpieczne i sztywne. Fantastyczną cechą Spinky jest ich uniwersalność.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Gęste włosy Utrata włosów Farby do włosów Grzywka Higiena Gorączka okopowa