Jesteś tutaj:

Artystyczny nieład – czy nadal jest modny?

  - Zobacz mój profil

Agnieszka Obstawska

Fryzjer, stylista

Wiem, że tzw. artystyczny nieład był bardzo długo modny. Niestety, nie mam pojęcia czy jeszcze powinno się nosić takie fryzury. Czasami pojawiają się w katalogach czy pismach, ale już coraz rzadziej. Czy to jest jeszcze trendy?

Agnieszka:

Nieład na głowie stał się wyrazem swobodnego stylu. Nie brakuje w nim nuty ekstrawagancji i artyzmu, dzięki temu zawsze będzie modny. Jeżeli masz długie włosy, wysusz je za pomocą okrągłej szczotki średniej wielkości. Przeczesz włosy palcami, żeby unieść je u nasady, jednocześnie kierując w ich stronę strumień gorącego powietrza. Zakończ suszenie strumieniem chłodnego powietrza. Ponownie wymodeluj pojedyncze pasma włosów okrągłą szczotką, lekko je tapirując. Zbierz włosy i upnij je na czubku głowy. Pozwól, aby kilka kosmków wymknęło się i swobodnie opadało. Jeżeli zaś masz krótką fryzurę, pokombinuj z gumą, pastą, lub żelem. Nanieś odrobinę kosmetyku na dłonie, rozetrzyj, a następnie powyciągaj wybrane pasma.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Suche włosy Cienkie włosy Łuska włosa Włosy Cebulka włosa Grube włosy