Jesteś tutaj:

Włosy Hilarie Burton

  - Zobacz mój profil

Agnieszka Obstawska

Fryzjer, stylista

Mam włosy do ramion i zastanawiam się na trwałą ondulacją. Chciałabym, żeby fryzura wyglądała jak włosy Hilarie Burton, całkiem tak samo. Sądzisz, że to będzie dobrze wyglądać? Czy fryzjer może zrobić właśnie takie loki? Mam twarz owalną. Czy jeśli już zrobię sobie taką fryzurę, jak będę musiała się o nią trozczyć, aby codziennie wyglądała tak samo? Dzięki za rady.

Agnieszka:

Przykro mi, ale nie mm pojęcia, o która z fryzur Hilary Burton chodzi Tobie. Nie mam również pojęcia, czy fryzura ta będzie odpowiedni dla Ciebie, ponieważ nie wiem nic o strukturze twojej twarzy, twojej budowie, cechach szczególnych itp.

Przejrzałem zdjęcia pochodzące z różnych źródeł, najnowsze z 15 lutego 2006, pokazujące pannę Burton w średniej długości włosach, cieniowanych, z teksturą nadana specjalnym cięciem nożykiem fryzjerskim. Jeśli na jej włosach były wykonywane jakieś zabiegi chemiczne, oprócz oczywiście widocznej koloryzacji, to musiała być to trwał mając na celu zwiększenia objętości włosów, zazwyczaj dobrze wyglądająca u wszystkich osób o cienkich albo przyklaśniętych włosach

Czyli ? muszę Ci powiedzieć, że nie posiadam wystarczającej ilości szczegółowych danych, aby móc odpowiedzieć na twoje bardzo szczegółowe pytanie. Aby odpowiedzieć, czy jakąś fryzura będzie do ciebie pasowała czy nie, musiałbym najpierw poznać dokładnie strukturę twojej twarzy, jej cechy charakterystyczne, oraz mieć jasny pogląd na to, o jaką konkretnie fryzurę chodzi..

Jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowych sugestii dotyczących swojej fryzury, oraz jeśli dołączysz do swojego pytania zdjęcia swojej twarzy oraz szkic bądź zdjęcie konkretnej fryzury, zawsze możesz się z nami skontaktować i uzyskać poradę. Będziesz mogła wówczas uzyskać szczegółowe informacje o fryzurze oraz wskazówki praktyczne, w jaki sposób ją uzyskać.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Przedłużanie włosów Cienkie włosy Zdrowe włosy