Jesteś tutaj:

Jak uzyskać trwały efekt naturalnej stylizacji?

  - Zobacz mój profil

Sylwia Kiliś

Ekspert firmy Artègo

Chciałabym uzyskać efekt naturalnie układających się włosów. Jednak po użyciu lakierów fryzura wydaje się być ciężka i sklejona. Jakie preparaty polecane są do uzyskania naturalnie układających się fal?

Sylwia:

Polecam Pani wypróbowanie kosmetyków marki Kemon. Szczególnie godne uwagi są dwa preparaty dedykowane osobom o kręconych lub falowanych włosach. Pierwszy z nich to żel podkreślający skręt loków Curl Gel. Produkt dodaje włosom miękkość i elastyczną grubość. Ponad to umożliwia naturalne ułożenie fryzury, ujarzmia niesforne kosmyki oraz nadaje lokom kształt, sprawia, że staja się one lekkie, miękkie i jednolite. Drugi preparat to Liding Style Control Curl - krem dyscyplinujący loki. Kosmetyk jest przeznaczony do włosów kręconych i falistych. Podkreśla oraz dyscyplinuje włosy kręcone, puszące się. Definiuje kształt loków, stają się one sprężyste, zwiększa się ich objętość, a jednocześnie włosy nabierają gładkości.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Łysienie plackowate Zagęszczanie włosów Prostowanie włosów Fryzury Powieki Grzybica