Jesteś tutaj:

Debra Messing i jej włosy przytrzymywane z tyłu

  - Zobacz mój profil

Agnieszka Obstawska

Fryzjer, stylista

Mam długie włosy i bardzo podobał mi się wygląd włosów Debry Messing w filmie 'Along came Polly'. Miała je zebrane do tyłu i czymś przytrzymywane, jednak nie był widać żadnej opaski ani niczego takiego. Musiała użyć jakiegoś produktu do stylizacji dającego taki efekt. W jaki sposób mam uzyskać taka fryzurę? Dziękuję za odpowiedź.

Agnieszka:

Nie widziałem filmu “Along Came Polly”, i nie byłem w stanie znaleźć żadnych kadrów z filmu, w którym miałaby znajdować się fryzura, do której nawiązujesz. Nie mogę być pewny, o jaki konkretny styl chodzi. Widziałem wiele zdjęć pani Messing, na których widać ją z długimi włosami, zaczesanymi do tyłu i odsłaniającymi jej twarz, ale są to fryzury łatwe do uzyskania poprzez suszenie suszarką z zastosowaniem żelu oraz odżywki podnoszącej włosy u ich nasady.
 
Inne zdjęcie pokazuje panią Messing z włosami z czubka i boków głowy związanymi gdzieś w okolicach korony i spływającymi w dół pleców. To może być ta scena, o którą chodzi, jednak nie udało mi się odnaleźć żadnego zbliżenia jej głowy.Jest całe mnóstwo pomocnych w stylizacji akcesoriów, które na włosach mogą być całkowicie bądź niemal niewidzialne. Można dostać przeźroczyste opaski silikonowe używane do związywania końskich ogonów, które podczas noszenia są zupełnie niezauważalne. To właśnie może być produkt, którego szukasz.
 
Wszystko co mogę zasugerować,  jakby odchodząc trochę od tematu, to że jeśli masz na myśli jakąś konkretną fryzurę, zawsze staraj się przedstawić jakąś fotografię, pokazująca ten styl. To samo wprawia w wielkie zakłopotanie wielu klientów, kiedy stojąc przed stylista starają się w jakiś sposób wytłumaczyć, o jaką fryzurę chodzi. Bez dokładnego zdefiniowania parametrów fryzury, albo przynajmniej zdjęcia na podstawie którego, można się zabrać do pracy, stylista najprawdopodobniej nie będzie wiedział o jaka fryzurę chodzi, a do rozpoczęcia pracy potrzebny jest mu jakiś jasny punkt odniesienia. (2) Kolorowa lub blond smuga we włosach. ...">flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Suche włosy Wzrost włosów Nawilżanie włosów Peruki Trwała kwaśna Czarne włosy