Jesteś tutaj:

Proste włosy bez użycia prostownicy a sposoby prostowania

  - Zobacz mój profil

Jarosław Wróblewski

Ekspert firmy Goldwell

Chciałabym mieć proste włosy, jednak wolę nie używać prostownicy. Wiem, że jest niezdrowa i bardzo niszczy włosy. Słyszałam, że można je prostować innymi sposobami. Podobno istnieją specjalne żele prostujące. Czy to prawda? Czy takie kosmetyki są skuteczne? Proszę polecić mi jakiś dobry żel tego typu.

Jarosław:

Najpewniejszym i najlepszym w chwili obecnej zabiegiem, pozwalającym wyprostować włosy, jest chemiczne prostowanie włosów stosowane w salonach fryzjerskich. W wyniku tego zabiegu, włosy są jednolicie proste i błyszczące. Nawet po samym umyciu i wysuszeniu wyglądają tak, jakby przed chwilą były wyprostowane prostownicą.

Najlepszym zabiegiem na rynku, jest w tej chwili Stright'n Shine firmy Goldwell. Do samodzielnego stosowania w domu są dostępne preparaty, które tylko i wyłącznie rozluźniają skręt i pomagają uzyskać proste włosy przy modelowaniu, ale niestety konieczne do tego celu, jest użycie prostownicy.

Proszę się jednak nie obawiać złego wpływu prostownicy. Odpowiednio dobrane kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji, chronią włosy tak, że uszkodzenia podczas prostowania są minimalne lub nie ma ich wcale.

Polecam kosmetyki do stylizacji o nazwie Hot Form oraz Sleek Perfection firmy Goldwell, które właśnie zawierają specjalny system ochrony przed wysokimi temperaturami.

A do codziennej pielęgnacji włosów, warto zastosować serię kosmetyków Resoft, również firmy Goldwell. Dostarczają one włosom substancji nawilżających, dbając o ich zdrową kondycję.

Sleek Perfection firmy Goldwell - bezwodne serum w spray'u dla długo utrzymującego się i jedwabnego wygładzenia
57.43PLN
zamów
 
Hot Form StyleSign 150 ml firmy Goldwell - wzmacniający loton do trwałego formowania i wygładzania.
40.64PLN
zamów
 
Szampon InnerEffect Resoft dostarcza słabym włosom dawkę odżywczej pielęgnacji.
55.95PLN
zamów
 
Odżywka InnerEffect Resoft do spłukiwania jest bardzo bogata w składniki odżywcze.
66.04PLN
zamów
 
 

 

 

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Utrata włosów Suche włosy Objętość włosów Dercos Aminexil Mieszki włosowe Grube włosy