Jesteś tutaj:

Mężczyzna a zadbane włosy

  - Zobacz mój profil

Agnieszka Borowska

Psycholog

Mężczyźni powinni być surowi i nawet czasem troche brudni. Jeśli mają nażelowane włosy i brokat na ciele, to coś jest nie tak. Czy to prawda, że mniej męscy wydają się faceci, którzy mają zadbane włosy?

Agnieszka:

Pewnie to zależy. Pojęcie męskości jest dość szerokim pojęciem. Pewnie może mieć różne oblicza, czasem przejawiające się w surowości, naturalności, nie koniecznie brudzie. A z drugiej strony męskość może mieć postać zadbanego, wystylizowanego, z zadbanymi włosami mężczyzny. Każdy z nas ma w sobie pierwiastek męskości i kobiecości.

Mając to w świadomości, możemy korzystać z jednych i drugich cech w sobie. Potwierdzeniem tego może być fakt, że kobiety potrafią zarządzać ludźmi, świetnie prowadzić pojazdy zmechanizowane, czy dokonywać odkryć technicznych, a mężczyźni potrafią zajmować się dziećmi, dbać o dom i wzruszać w adekwatnych sytuacjach.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Regeneracja włosów Przedłużanie włosów Uszkodzenia włosów Grzywka Łupież Dercos Aminexil