Jesteś tutaj:

Regeneracja włosów zniszczonych

  - Zobacz mój profil

Marcel Kaluszkiewicz

Ekspert firmy Tahe

Moje włosy są zniszczone przez prostowanie, ale nie przetłuszczają się szybko, więc myję je co 3-4 dni. Czy BOTANIC LISO TOTAL- DERMOLAGE SHAMPOO coś da, jeśli rzadko myję włosy, a co dzień je prostuję?

Marcel:

Dermolage z serii Botanic Liso Total jest szamponem, który eliminuje skutki negatywnego działania, zasadowych substancji wykorzystywanych w zabiegach. Może być stosowany do pielęgnacji, ale tylko przez fryzjera w salonie, ponieważ jest szamponem wymagającym odpowiednich procedur odnośnie jego użycia.

Do pielęgnacji domowej najlepiej wybrać szampony wygładzające, np. z serii Botanic Acabado lub Gold Finishing. Dają one zaskakujące rezultaty, takie jak przywracają elastyczność, nadają włosom niebywałą miękkość, niesamowity połysk i lekkość włosów. I to przy podstawowych czynnościach pielęgnacyjnych takich jak mycie i układanie włosów. Samo zastosowanie szamponu nawilży włosy, bez potrzeby stosowania maski czy odżywki.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Suche włosy Gęste włosy Struktura włosów Grzywka Grzybica Liszaj mieszkowaty