Jesteś tutaj:

Od czego mogą być zakola u 14-latki?

  - Zobacz mój profil

Małgorzata Bajerska

Ekspert marki Seboradin

Od jakiegoś czasu zaczeły martwić mnie zakola na mojej głowie,nie wiem od czego moge mieć zakola w tak młodym wieku i jak je leczyć.Prosze o pomoc!

Małgorzata:

Przede wszystkim powinna się Pani postarać znaleźć przyczynę wypadania włosów. Czy uzależnione jest to od struktury włosów, czy występuje tylko w określonym czasie? Ustalenie tego jest bardzo ważne i pomaga w zapobieganiu i zatrzymaniu wypadania włosów. Ważne, żeby zapamiętać, co nowego robiliśmy ze swoimi włosami. Nowy kolor, szampon, długotrwały stres – to wszystko może przyczynić się do ich wypadania. Żyjemy w czasach, gdzie tempo życia jest bardzo szybkie, a coraz młodsze osoby cierpią na choroby cywilizacyjne i inne dolegliwości, które niegdyś występowały dopiero u 30 czy nawet 40-latków. Na pewno nie zaszkodzi wizyta u dermatologa i/lub trychologa - specjalista wskaże odpowiedni kierunek i pomoże zapobiec dalszemu wypadaniu włosów.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Gęste włosy Przedłużanie włosów Pielęgnacja włosów Kolor skóry Hormony