Jesteś tutaj:

Czy Seboradin Men to profilaktyka przed łysieniem?

  - Zobacz mój profil

Małgorzata Bajerska

Ekspert marki Seboradin

Wiadomo, jak ważna jest profilaktyka. Mężczyzn zawsze dotyka łysienie i to w różnym wieku. Ja zastanawiam się nad zakupem szamponu Seboradin dla mężczyzn. Czy to prawda, że jest to taka profilaktyka przed wypadaniem włosów i może go stosować każdy, nawet ten, który nie ma problemów z wypadaniem włosów?

Małgorzata:

Problem nadmiernej utraty włosów dotyka prawie 90 % mężczyzn rasy białej. Za proces ten odpowiedzialny jest dihydrotestosteron - pochodna testosteronu, która uszkadza mieszki włosowe, początkowo przyczyniając się do ścienienia włosów, następnie powoduje obumieranie cebulek włosowych, co prowadzi do uśpienia cebulek włosowych - trwałej utraty włosów. Aby temu zapobiec, zahamować proces należy stosować preparaty, które będą hamowały enzym 5 alfa reduktazę ( związek odpowiedzialny za powstawania dihydrotestosteronu).

Kuracja Seboradin Men to produkt, który można stosować zarówno w problemie łysienia typu męskiego jak i w profilaktyce, przeciw przedwczesnemu wypadaniu i przerzedzaniu się włosów oraz powstawaniu zakoli, przy pierwszych objawach łysienia. W jego skład wchodzi m.in. Procapil - kompleks który hamuje wypadania włosów typu męskiego poprzez zahamowanie enzymu powodującego transformację testosteronu w aktywną pochodną, która uszkadza mieszki włosowe.

W kuracji został zawarty też wyciąg z żeń-szenia, kompleks witamin, które odżywiają i wzmacniają włosy. Dodatkową zaletą preparatu jest fakt, iż można go stosować przy każdym typie włosów. Przy regularnym użytkowaniu szamponu Seboradin Men włosy nie tylko przestają wypadać, ale i stają się mocniejsze i gęstsze, co zaobserwowano już po 2 tygodniach stosowania (podczas badań w niezależnym laboratorium badawczym).

Szampon Seboradin Men stosowany w profilaktyce łysienia jest bardzo dobrym preparatem wzmacniającym włosy, wpływającym na ich lepszą kondycję.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Łysienie plackowate Suche włosy Farbowanie włosów Mieszki włosowe Cebulka włosa Włosy