Jesteś tutaj:

Włosy które rosną zbyt szybko

  - Zobacz mój profil

Jarosław Wróblewski

Ekspert firmy Goldwell

Moje włosy rosną bardzo szybko. Zbyt szybko. Nie chcę mieć długich włosów, jest mi w nich niewygodnie. Niestety żadna krótka, fajna fryzurka nie chce utrzymać się u mnie dłużej niż dwa tygodnie. Żeby dobrze wyglądać musiałabym chodzić do fryzjera na strzyżenie bardzo często. Jest to kosztowne i uciążliwe. Czy jest na to jakiś sposób? Jak mam uniknąć konieczności zarówno zapuszczania jak i zbyt częstego strzyżenia włosów?

Jarosław:

Niestety, nie ma na to dobrej rady. Uwarunkowania genetyczne powodują, że włosy rosną szybko lub wolno i nie mamy na to zbyt dużego wpływu. Jeżeli chodzi o fryzurę, to faktycznie może to być kłopotliwe, zwłaszcza przy krótkich włosach, bo tutaj najszybciej widać utratę linii fryzury.

Najlepszym rozwiązaniem byłyby półdługie włosy, gdzie ich szybki wzrost nie zaburzałby, tak szybko linii cięcia. Niestety przy włosach krótkich, tak częste wizyty w salonie fryzjerskim są nieuniknione.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Suche włosy Łysienie plackowate Mieszek włosowy Aromataza Diademy