Jesteś tutaj:

Włosy doczepiane w formie dopinek clip-in

  - Zobacz mój profil

Jarosław Wróblewski

Ekspert firmy Goldwell

Mam wielki problem. Ostatnio zostałam ofiarą fryzjera i siłą rzeczy zamówiłam poprzez internet włosy doczepiane clip-in. Jest tylko mały problem, włosy się strasznie świecą nie wiem co robić, trochę za nie zapłaciłam i bardzo mi szkoda, gdyby nic z tego nie wyszło.

Jarosław:

Obawiam się, że nie jestem w stanie pomóc. Włosy doczepiane, są w bardzo różnych rodzajach i widocznie dobrany został, zły rodzaj włosów.

Nie wszystkie firmy oferują włosy, które można farbować lub kręcić. Włosy takie muszę być odpowiednio preparowane i przygotowane do doczepiania.

Część z firm oferuje włosy syntetyczne, które mają bardzo sztuczny wygląd i z którymi nie da się właściwie nic zrobić, bo topią się pod wpływem chemii fryzjerskiej.

Jedyne co mogę polecić, to udanie się z tymi włosami do salonu fryzjerskiego, gdzie styliści podpowiedzą, czy cokolwiek uda się zrobić z tym rodzajem włosów, które się zakupiło.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Suche włosy Przedłużanie włosów Zdrowe włosy Wąs Biopsja