Jesteś tutaj:

Jak pielęgnowac długie włosy?

  - Zobacz mój profil

Jan Bochniarz

Ekspert marki Davines

Mam długie włosy i nawet nie myślę o tym, żeby je skracać. Niestety na skutek noszenia ich rozpuszczonych często się one plączą, a końcówki są rozdwojone i łamią się.

Wiem, że firma Davines ma produkty służące do pielęgnacji długich włosów. Czy seria kosmetyków Melu jest właśnie serią kosmetyków do pielęgnacji długich włosów?

Jan:

Długie włosy potrzebują szczególnej dbałości, w porównaniu do włosów krótkich, ponieważ są bardziej podatne na uszkodzenia. 

Seria Melu przeznaczona jest właśnie do włosów długich lub zniszczonych. Wyciągi takie jak morela, szpinak czy wiśnia zawarte w składzie produktów, pomogą przywrócić naturalną równowagę włosom.

Odżywka Essential Hair Care z serii Melu wzmacnia włosy, a także nawilża i odżywia je. Sprawia, że włosy są miękkie, pełne blasku i łatwo się rozczesują. Zapobiega ich łamliwości, a także zabezpiecza włosy przed wysoką temperaturą suszarki czy prostownicy.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Przedłużanie włosów Cienkie włosy Cieniowanie włosów Loki Fryzury Gorączka okopowa