Jesteś tutaj:

Szybka regeneracja włosów zniszczonych

  - Zobacz mój profil

Marta Kucharczyk

Czasami zdarza się tak, że włosy są naprawdę bardzo zniszczone i przesuszone. Wiele kosmetyków do takich włosów podobno ma działać natychmiastowo. Czy faktycznie można szybko zregenerować takie włosy?

Marta:

Tak, szybką i skuteczną regenerację włosów możemy osiągnąć dzięki serii kosmetyków Mirage z Compagnia del Colore, których głównym składnikiem jest olejek arganowy. Szampon, maska i olejek w sposób zdecydowany radzą sobie z tak powszechnym problemem jak słaby, zniszczony włos.

Kąpiel szamponem ma za zadanie odżywić i zwiększyć objętość włosów. Jego skuteczność wzmacniają takie składniki jak: ryż, pszenica, proteiny jedwabiu oraz keratyna hydrolizowana, która buduje strukturę włosa oraz nadaje mu połysk i nawilżenie.

Maska z tej serii wnika do wnętrza włosa, odżywiając go i nadając blask bez ich obciążania. Olejek natomiast wnika w strukturę włosa. Jego aktywne składniki odżywiają i regenerują włosy, chroniąc przed czynnikami zewnętrznymi. Kosmetyki z serii Mirage należy stosować raz w miesiącu.

Do częstszego stosowania proponuję serię kosmetyków intensywnie regenerujących, w skład których wchodzą: szampon, maska oraz lotion. Ta kuracja ma na celu zapewnić nawilżenie nawet najbardziej suchych włosów od nasady aż po same końce. W ciągu kilku minut skóra staje się delikatnie odżywiona, a włosy nabierają miękkości i lekkości.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Łysienie plackowate Suche włosy Łysienie kobiece Mężczyźni Biopsja