Jesteś tutaj:

Rozjaśniacz a niepożądany żółty odcień włosów

  - Zobacz mój profil

Marta Kucharczyk

Bardzo chciałabym rozjaśnić swoje włosy, ale boję się tego okropnego żółtego odcienia, który daje wiele środków rozjaśniających. Czy stosując Bleach Powder Blue mogę być pewna, że taki odcień na włosach się nie pojawi?

Marta:

Wiele kobiet w warunkach domowych, chcąc zmienić na przykład swoje rude, czy mocno brązowe włosy na jasny blond, uzyskuje niepożądany odcień bardziej lub mniej nasilonej żółci. Należy pamiętać, że każdy zabieg dotyczący koloryzacji, musi być wykonany przez profesjonalistę, który w przemyślany sposób dobierze odpowiedni dla włosów kosmetyk.

Rozjaśniacze z Compagnia del Colore zawierają składniki odżywcze i wypełniacze, które zapewniają wyrównanie struktury włosa, dzięki czemu rozjaśnienie przebiega równomiernie na całej długości. Bleach Powder Blue przeznaczony jest do rozjaśniania włosów w celu uzyskania chłodnych kolorów.

Zadaniem rozjaśniaczy jest rozjaśnienie włosów, wypalenie pigmentu, przez co włosy stają się coraz jaśniejsze. Ich działanie to etap pierwszy zabiegu fryzjerskiego. Po uzyskaniu właściwego tonu należy sięgnąć po koloryzację pigmentami, aby uzyskać odpowiedni odcień.

Trzeba pamiętać, że jeśli chcemy uzyskać chłodne odcienie, nie należy używać farb z pigmentami popielatymi, bo osiągniemy niepożądany zielony odzień włosów. W takim przypadku wskazane jest użycie koloru z pigmentem fioletowym jak lila, dzięki któremu uzyskamy kolor blond w odcieniu beżu.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Suche włosy Łysienie plackowate Tekstura włosów Mężczyźni Hormony Włosy