Jesteś tutaj:

Czy krem Triplex nabłyszcza włosy?

  - Zobacz mój profil

Małgorzata Czapska

Ekspert firmy Renée Blanche

Lubię, kiedy moje włosy mają większą objętość, ale są one matowe, a ja chciałabym jeszcze nadać im nieco połysku. Czy używając kremu Triplex nabłyszczę włosy i zwiększę ich objętość?

Małgorzata:

Krem modelujący i zwiększający objętość Triplex marki Renee Blanche ma za zadanie przede wszystkim zwiększyć objętość włosów i ułatwić zabieg modelowania fryzury, jednocześnie podnosząc włosy u nasady.

Jest doskonały do powiększania objętości włosów matowych i osłabionych. Nawilża włosy i chroni je przed gorącym powietrzem suszarki. Delikatnie wygładza łuski włosów, przez co włosy szorstkie i matowe poprawiają swój wygląd.

Jednak ten produkt nie nadaje włosom typowego nabłyszczającego efektu, jak będzie robił to nabłyszczacz np. Spray nabłyszczający RB z linii Argan Active czy Krople krystaliczne serum RB do wykończania fryzury, czy też Wosk RB.

Najlepiej Triplex stosować na wilgotne włosy, rozetrzeć niewielką ilość produktu w rękach i nanieść na osuszone, wilgotne włosy od nasady do końców. Po wysuszeniu i wymodelowaniu włosów (np. na okrągłej szczotce) produkt jest praktycznie niewidoczny na włosach, to znaczy nie natłuszcza i nie obciąża włosów, pozostawia je lekkie i sprężyste.

Można również nakładać produkt na włosy suche, ale w tym wypadku trzeba bardzo uważać z ilością nakładanego produktu, by nie przeciążyć zbyt mocno włosów.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Zagęszczanie włosów Cienkie włosy Końcówki włosów Grzybica Gorączka okopowa Geny