Jesteś tutaj:

Lekki wosk modelujący każdy typ fryzury

  - Zobacz mój profil

Małgorzata Czapska

Ekspert firmy Renée Blanche

Koleżanka poleciła mi do utrwalania fryzury Max Wax. Mówiła, że dobrze działa na włosy. Ja doczytałam, że jest to wodny wosk, a moje włosy są dość delikatne. Czy nie muszę się obawiać, że wosk obciąży moje włosy podczas ich utrwalania?

Małgorzata:

MAX WAX z linii Hair To Air marki Renee Blanche to wodny wosk, który utrwala i modeluje każdy typ fryzury. Nadaje włosom miękkości i połysku. Nie pozostawia śladów i może być z łatwością usunięty z włosów poprzez lekkie ich przepłukanie lub wyczesanie.

Zaletą tego wosku jest to, że nie obciąża włosów ze względu na zawartość w swoim składzie gliceryny, która ma właściwości nawilżające. Nie zawiera obciążających silikonów. Jest szczególnie polecany do modelowania wyszukanych i rozczochranych fryzur, do podkreślania cieniowania włosów i akcentowania poszczególnych pasemek.

Jeżeli masz delikatne włosy, pamiętaj by nie przesadzić z ilością nakładanego produktu. Najlepiej najpierw niewielką ilość wosku rozgrzać w dłoniach i nałożyć na czyste, wilgotne lub suche włosy, po czym przystąpić do modelowania fryzury.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Utrata włosów Zagęszczanie włosów Rozjaśnianie włosów Higiena Cebulka włosa Trwała kwaśna