Jesteś tutaj:

Czy kuracja Seboradin pomoże na łysienie androgenowe?

  - Zobacz mój profil

Małgorzata Bajerska

Ekspert marki Seboradin

Stwierdzono u mnie łysienie androgenowe. Ja wiem, że nie wszystkie preparaty są skuteczne w przypadku tego rodzaju łysienia. Czy kuracja Seboradin przeciwko wypadaniu włosów będzie skuteczna na łysienie androgenowe?

Małgorzata:

Łysienie androgenowe to jedna z najczęściej diagnozowanych chorób skóry głowy. Jak w każdym schorzeniu, w celu pozbycia się problemu należy działać na jego źródło. Za łysienie androgenowe odpowiedzialny jest dihydrotestosteron, który powstaje z testosteronu pod wpływem działania enzymu 5 alfa reduktaza.

Kuracja Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów wspomaga walkę z łysieniem androgenowym poprzez zastosowanie składników blokujących enzym 5 alfa reduktazę oraz składników wzmacniających włosy. Zawarty w kuracji wyciąg z liści drzewa oliwnego blokuje w/w enzym, odżywia włosy, wyciąg z drzewa cytrusowego poprawia ukrwienie, rozszerza naczynia krwionośne, co zwiększa transport substancji niezbędnych do prawidłowego wzrostu włosów.

Zawarte w kuracji witaminy i pierwiastki śladowe wzmacniają włosy. Kompleks witaminy H zwiększa zakotwiczenie włosów w cebulce, dzięki czemu stają się one bardziej oporne na wypadanie. Zastosowanie pełnej kuracji (szamponu, maski oraz Ampułek Forte) zwiększa skuteczność działania.

W kuracji w ampułkach zawarty został również ekstrakt z chmielu, który wykazuje synergiczne działanie w połączeniu z wyciągiem z drzewa oliwnego oraz ekstrakt z papryki, który silnie poprawia mikrokrążenie skóry głowy. Należy pamiętać jednak, iż w przypadku walki z nadmierną utratą włosów trzeba być systematycznym w stosowaniu, a wybraną kurację używać przez okres min. 3 miesięcy.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Utrata włosów Gęste włosy Prostowanie włosów Grube włosy Gorączka okopowa Fryzury