Jesteś tutaj:

Włosy jak u Glenn Close w roli Cruelli DeMon

  - Zobacz mój profil

Agnieszka Obstawska

Fryzjer, stylista

Witam. Przez ostatnie lat farbowałam włosy, bo mam w nich z boku takie samo siwe pasmo jak moja mama – i jak Glenn Close w roli Cruelli DeMon z filmu pt.: "101 dalmatyńczyków". Moje włosy są cienkie, plączą się i puszą. Kiedy wracam z salonu, są piękne, ale kiedy je umyję, z powrotem robi się w nich bałagan i wszystkie są suche. Do tego lekko falują. Problem jednak w czym innym: muszę iść do szpitala na 12 tygodni i w tym czasie będę miała ograniczoną możliwość poruszania rękami. Chciałabym mieć miękką trwałą, bo nie będę mogła szczotkować włosów ani układać. Czy możecie polecić mi najlepsze dla mnie opcje?

Agnieszka:

Witaj. Radzimy zdecydować się na krótszą fryzurkę. Jeśli zrobisz sobie miękką trwałą czy chociaż lekko podkręcisz włosy, to żeby wyglądały ładnie, będziesz musiała je układać. Jeśli jednak wybierzesz na jakiś czas krótką fryzurkę, to możesz jeszcze ją ufarbować, podkreślając w ten sposób ładne cięcie. Takie fryzurki zawsze wyglądają ładnie przy minimum wymagań. Poza tym farbowanie pogrubi Twoje włosy, nie tylko optycznie, ale i objętościowo. Wybierz się do fryzjera i wyjaśnij mu, czego potrzebujesz: niech wybierze dla Ciebie taką fryzurę, która podkreśli jeszcze naturalną falistość Twoich loków. Postarajcie się o taką fryzurę, która będzie wyglądać pięknie prawie bez układania. Przed wizytą u fryzjera przejrzyj internetową galerię krótkich fryzurek, żeby mieć jakieś pojęcie o opcjach, które masz do wyboru.
 

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Wzrost włosów Gęste włosy Włosy kręcone Aromataza Peruki Dermatitis