Jesteś tutaj:

Lakier łatwy do wyczesania z włosów

  - Zobacz mój profil

Marcel Kaluszkiewicz

Ekspert firmy Tahe

Do tej pory bałam się lakierów do włosów, ponieważ zawsze kojarzyły mi się one z posklejanymi sztywnymi włosami. Postanowiłam zaryzykować i kupiłam Clean Fixative Hold Strong. Czy to prawda, że można go bez problemu wyczesać z włosów i nie trzeba będzie ich specjalnie myć?

Marcel:

To szczera prawda. Używam tego lakieru na sesjach zdjęciowych. Do każdego ujęcia stosuję kolejną porcję lakieru, a na koniec rozczesuję włosy modelce, przy okazji wyczesując lakier. Jeszcze przez kilka dni cieszy się trwałym skrętem, bez konieczności mycia włosów. Lakier to niezastąpione narzędzie pracy w stylizacji włosów.

Lakier Clean Fixative posiada w swoim składzie keratynę i roślinne komórki macierzyste, dlatego mamy gwarancję, że nie wysuszy naszych włosów. Nie zawiera również parabenów. Dodatkowo wzmacnia włosy i chroni przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Cienkie włosy Utrata włosów Mieszek włosowy Biopsja Grzywka Liszaj mieszkowaty