Jesteś tutaj:

Odporność mechaniczna niechirurgicznego uzupełniania ubytków włosów Implant Micro Derme 2 Gen

  - Zobacz mój profil

Ryszard Gzela

Chciałabym uzupełnić swoje włosy, ale nie jestem pewna czy wytrzymają one np. silne szarpnięcia. Czy takie włosy są bardzo odporne na szarpanie?

Ryszard:

Stosowana przez nas metoda Implant Micro Derme 2 Gen została przetestowana w warunkach ekstremalnych podczas skoku spadochronowego z wysokości ponad 3000 metrów przy prędkości niemal 200 km/h i włos naszemu skoczkowi z głowy nie spadł :).

Stosowane hipoalergiczne elementy termoplastyczne umożliwiają uprawianie dowolnych sportów w tym także sportów kontaktowych takich jak boks czy MMA.

Zapraszam do zapoznania się z naszymi bezpłatnymi materiałami informacyjnymi, w których zaprezentowane zostały nasze metody podczas uprawiania przeróżnych sportów, w tym także sportów wodnych. Materiały można zamówić poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie.

Polecam zapoznanie się z metamorfozą Ewy Szykulskiej i Hanny Bieniuszewicz, które skorzystały z innowacyjnej metody zagęszczania i przedłużania włosów Implant Micro Derme 2 Gen.

 

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Suche włosy Wzrost włosów Nawilżanie włosów Peruki Trwała kwaśna Czarne włosy