Jesteś tutaj:

Mikroklipsy i tulejki czy niechirurgiczne uzupełnianie ubytków włosów

  - Zobacz mój profil

Ryszard Gzela

Wiem prawie wszystko o przedłużaniu włosów w salonach fryzjerskich i stosowaniu mikroklipsów i tulejek. Czy jest jakaś różnica między tymi zabiegami, a niechirurgiczną metodą Implant Micro Derme 2 Gen?

Ryszard:

Metody stosowane w salonach fryzjerskich są całkowicie różne od tych stosowanych w naszej klinice i nie można ich bezpośrednio porównywać. Na naszej stronie internetowej prezentujemy osobę, która miała wykonaną fryzurę za pomocą metody polegającej na dowiązywaniu kosmyków włosów. Zapraszam do obejrzenia wspomnianego przykładu.

Metody polegające na stosowaniu tulejek wymagają od klienta regularnych wizyt w salonie fryzjerskim w celu zmiany i naprawy osadzonych tulejek. W przypadku zastosowania naszej metody nie ma konieczności regularnych wizyt. Tulejki mogą bardzo mocno obciążać poszczególne pasma włosów co często prowadzi do nieodwracalnej utraty włosów.

Często w naszej pracy spotykamy się z przypadkami osób, które poddały się takiemu zabiegowi, i które następnie zdecydowały się na zastosowanie niechirurgicznego uzupełniania ubytków włosów metodą Implant Micro Derme w Gen. Ponadto dzięki zastosowaniu naszej metody możliwe jest uzyskanie dowolnej fryzury niezależnie od posiadanej ilości włosów co w przypadku tulejek czy mikroklipsów nie  jest możliwe.

Polecam zapoznanie się z metamorfozą Ewy Szykulskiej i Hanny Bieniuszewicz, które skorzystały z innowacyjnej metody zagęszczania i przedłużania włosów Implant Micro Derme 2 Gen.

 

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Regeneracja włosów Łysienie plackowate Farbowanie włosów Naskórek włosa Trwała kwaśna