Jesteś tutaj:

Chemioterapia a niechirurgiczne uzupełnianie włosów

  - Zobacz mój profil

Ryszard Gzela

Od roku poddaję się chemioterapii. Straciłam wszystkie włosy. Czy w moim przypadku można zastosować metodę Implant Micro Derme 2 Gen?

Ryszard:

Najczęściej chemioterapia wiąże się z czasową utratą włosów. Włosy po przebytym leczeniu najczęściej odrastają i są dużo gęstsze niż przed zastosowaniem leczenia. Stosowana przez nas metoda Implant Micro Derme 2 Gen idealnie sprawdza się także w przypadku osób, które utraciły włosy na skutek chemioterapii czy radioterapii.

Całkowita utrata włosów jest także często spotykana u osób, które chorują na łysienie plackowate, dlatego zapraszam do zapoznania się z galerią przykładów osób, u których zastosowana została metoda Implant Micro Derme 2 Gen.

 

Polecam również zapoznanie się z metamorfozą Ewy Szykulskiej i Hanny Bieniuszewicz, które skorzystały z innowacyjnej metody zagęszczania i przedłużania włosów Implant Micro Derme 2 Gen.

 

 

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Suche włosy Łysienie plackowate Cieniowanie włosów Kok ślubny Cięcie stożkowe Cebulka włosa