Jesteś tutaj:

Implant Micro Derme 2 Gen a reakcje znajomych

  - Zobacz mój profil

Ryszard Gzela

W moim przypadku największą barierą jest reakcja otoczenia na mój nowy wygląd. Niechirurgiczne uzupełnianie ubytków włosów charakteryzuje się tym, że nasza czupryna jest taka jak przed jej utratą. Jak sobie z tym poradzić?

Ryszard:

Mamy trzecie zęby i drugie włosy! Nie musimy się przed nikim tłumaczyć. Przecież tę fryzurę zrobiliśmy dla siebie, a nie dla innych. Teraz ja zadam Panu pytanie: dlaczego w parlamencie amerykańskim nie ma łysych? Ponieważ w dobrym tonie jest mieć piękną fryzurę i tym samym jesteśmy lepiej odbierani przez innych. W Polsce coraz więcej osób dba o swój wygląd.

Sytuacja zmieni się diametralnie w naszym parlamencie kiedy zmieni się stereotyp myślenia wśród ludzi. Proszę nie obawiać się nowej fryzury, bo przecież obecnie w kanonach mody estetycznej na pierwszym miejscu przyjęły się porcelanowe zęby, silikonowe piersi oraz włosy z Handsome Men! Nasze rozwiązania problemów z włosami adresowane są do tych wszystkich osób, które potrzebują naszej pomocy.

Polecam zapoznanie się z metamorfozą Ewy Szykulskiej i Hanny Bieniuszewicz, które skorzystały z innowacyjnej metody zagęszczania i przedłużania włosów Implant Micro Derme 2 Gen. Jak widać, dla tych Pań nowe włosy stanowią atut.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Regeneracja włosów Wzrost włosów Pielęgnacja włosów Kok ślubny Grzybica Geny