Jesteś tutaj:

Niechirurgiczne uzupełnianie włosów a tradycyjne metody zagęszczania i przedłużania włosów

  - Zobacz mój profil

Ryszard Gzela

Na polskim rynku dostępnych jest wiele różnych metod zagęszczania i przedłużania włosów. Dlaczego nie stosujecie metod: keratyna na ciepło, Racoon, Micro Rings, Easy Hair Extension, ultradźwięki, Hair Strip?

Ryszard:

W Klinice Handsome Men nie wykonuje się zagęszczenia i przedłużenia włosów metodami polegającymi na zgrzewaniu, doplataniu lub klejeniu kosmyków włosów do tych, które rosną, ponieważ metody te bardzo niszczą nasze włosy. Ponadto należy co kilka miesięcy (około 3-4 miesiące) ponawiać taki zabieg kosmetyczny. Nie można dokładnie rozczesać włosów, gdyż węzły lub zgrzewy uniemożliwiają tę czynność i dodatkowo podczas niespokojnego snu wycierają cebulki włosowe i w konsekwencji może pojawić się łysienie. Dotyczy to szczególnie cienkich i rzadkich włosów.

Metody te nie pozwalają idealnie dobrać koloru oraz grubości do naszych włosów, gdyż nowe włosy są głównie pochodzenia azjatyckiego lub indyjskiego (grube, szorstkie włosy) i różnią się zdecydowanie strukturą od włosów europejskich. Grubość tych włosów waha się od 0,06 mm do 0,09 mm. Natomiast średnia grubość włosów europejskich mieści się w granicach od 0,03 do 0,05 mm. Przy wyżej wymienionych metodach nie stosuje się włosów europejskich przy zagęszczeniu i przedłużeniu, gdyż włosy ulegają zmierzwieniu ze względu na ich budowę (łuska). Opinia ta jest wiarygodna, ponieważ była przez kilka miesięcy testowana w Klinice Handsome Men. Na naszej stronie internetowej prezentujemy negatywne skutki metod, których w klinice nie stosujemy.

Polecam zapoznanie się z metamorfozą Ewy Szykulskiej i Hanny Bieniuszewicz, które skorzystały z innowacyjnej metody zagęszczania i przedłużania włosów Implant Micro Derme 2 Gen.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Przedłużanie włosów Gęste włosy Farbowanie włosów Biopsja Gnidy Mieszki włosowe