Jesteś tutaj:

Fryzura ślubna

  - Zobacz mój profil

Agnieszka Obstawska

Fryzjer, stylista

Witam:) za tydzień mam fryzurę próbną (za 3 tygodnie ślub) a nie mam żadnej koncepcji. Wiem, ze fryzjerka na pewno mi coś zaproponuje, ale jak myślę o kilku godzinnym maltretowaniu moich włosów...no cóż. Moje włosy sięgają połowy łopatek:) buzię mam okrągłą i wystające kości policzkowe. Bardzo bym chciała mieć wszytko upięte, ale boję się postarzających koków, a welon sięga kostek. Proszę o małą podpowiedź:)

Agnieszka:

Skoro masz wystające kości policzkowe oraz okrągłą twarz, odradzam kok. Będzie Ci to na rękę, przy takiej długości włosów. Proponuję podpięcie włosów- czyli taki częściowy kok, na części potylicznej u góry, a reszta włosów rozpuszczona. Również modnymi upięciami sa tzw upięcia asymetryczne, gdzie z jednej strony wygładza się włosy i wszystko zczesuje na drugą stronę. Taka fryzura na pewno lepiej się sprawdzi przy takim owalu twarzy, niż klasyczny kok, z wypuszczonymi kosmykami po bokach:)

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Regeneracja włosów Cienkie włosy Cebulki włosów Grube włosy Grzywka Higiena