Jesteś tutaj:

Upięcie włosów dla kobiety o wysokim czole i przesuniętej linii włosów

  - Zobacz mój profil

Agnieszka Obstawska

Fryzjer, stylista

Zastanawiam się, czy macie jakiś pomysł wysokiego upięcia włosów dla kobiety około pięćdziesiątki, która zaczęła łysieć w przedniej części tuż przy linii wzrostu włosów, przez co jej czoło wydaje się teraz znacznie wyższe. Jej córka bierze ślub w następną sobotę, a klientka chciałaby na wesele mieć włosy upięte do góry. Wydaje mi się, że wszystkie upięcia, których próbowałam sprawiają, że włosy wyglądają jeszcze gorzej. Starałam się przekonać klientkę, że lepiej wygląda z włosami spływającymi w dół, jednak nie dała się przekonać do zmiany decyzji i nalega na jakiś rodzaj upięcia w stylu koka. Macie może jakieś pomysły?

Agnieszka:

Naprawdę bardzo trudno jest zasugerować dobór odpowiedniej fryzury posiadając tak skąpe informacje. Jednakże mogę zasugerować pewien ogólny typ fryzury, który możliwe, że sprawdziłby się w takiej sytuacji. Wydaje mi się, że fryzura z zakręconymi włosami z przodu i na czubku oraz z podpiętymi do góry włosami po bokach i z tyłu może zaoferować ładnie zrównoważony wygląd.
Spróbuj zakręcić włosy w górnych partiach fryzury na mniejszych wałkach, natomiast włosy z boków oraz z tyłu zaczesz do góry i podepnij, skręcając w formę francuskiego twista. Kiedy włosy zostaną zdjęte z wałków, można nieco zmiękczyć skręt, nadając fryzurce bardziej twarzowy wygląd. Tę prostą fryzurę można przybrać takimi jak biżuteryjne spinki do włosów czy też grzebieniami.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Gęste włosy Przedłużanie włosów Pielęgnacja włosów Biotyna Mieszki włosowe Włosy