Jesteś tutaj:

Dobór fryzury ślubnej

  - Zobacz mój profil

Krystyna Sawicka

Fryzjer, stylista

Jaka fryzura ślubna byłaby najlepsza dla mnie? Lubie loki, fale ogólnie lata 60, ale też luźne upięcia, nie wiem na co się zdecydować, bo tyle oglądałam filmów na youtube i fotek, że mam mętlik w głowie. A sama wychodzę za mąż w październiku i chciałabym wyglądać ładnie.

Krystyna:

Sądzę, że delikatne loki i luźne upięcie doda Twojej twarzy więcej delikatności i złagodzi rysy twarzy. Zobacz przykład podanej fryzury poniżej. Załączone zdjęcie pokazuje przykład fryzury romantycznej i uwodzicielskiej, jednak największą zaletą tego uczesania, jest to w jaki sposób tuszuje niedoskonałości rysów twarzy.

Kolejną propozycja jest luźne upięcie, przy pozostawieniu delikatnej niedbałości wyciągniętych kosmyków włosów, efekt jest ciekawy (zobacz przykład podanej fryzury poniżej). Delikatny koczek z tyłu tej fryzury dodaje uroku i skromności. Fryzura pasuje do strojnej biżuterii i bogato zdobionej sukni.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Utrata włosów Gęste włosy Trwała ondulacja Higiena Aromataza Kolor skóry