Jesteś tutaj:

Prośba o dobór męskiej fryzury

  - Zobacz mój profil

Krystyna Sawicka

Fryzjer, stylista

Witam!
Od lat borykam się z problemem doboru fryzury, aż odkryłem tę stronę i widzę, że pomagacie ludziom.
W załączniku znajduje się moje zdjęcie, które niestety jest słabej jakości lecz mam nadzieje, że te najbardziej znaczące rysy twarzy widać.
Szukam fryzury, która by moją twarz przede wszystkim w jakiś sposób wypełniła. Twarz mam raczej ormiańską (cofnięte czoło, dłuższy nos i lekko cofnięty podbródek) a włosy mam grube i gdy są dłuższe - lubiące się zakręcać, puszyć i najprościej rzecz mówiąc - wyglądać niesymetrycznie.
Jaka fryzura w państwa opinii, dodałaby mi charakteru i zwyczajnie do mnie pasowała? Jestem ciekawy państwa odpowiedzi :)

Krystyna:

Ma Pan podłużny kształt twarzy. Proponuję nie przycinać włosów po bokach głowy, bo to dodatkowo wyszczupli twarz i wydłuży ją. Przy wąskiej i pociągłej twarzy dobrze sprawdzają się włosy rozwichrzone na wszystkie strony. Po wysuszeniu pasm z głową w dole może Pan spryskać je lakierem i wyciągnąć żelem poszczególne pasma włosów, tworząc z nich lekkiego jeżyka. Całość można rozmierzwić, co nada efekt artystycznego nieładu.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Regeneracja włosów Gęste włosy Łysienie kobiece Wąs Fryzury Cebulka włosa