Jesteś tutaj:

Jaką dobrać fryzurę?

  - Zobacz mój profil

Krystyna Sawicka

Fryzjer, stylista

Witam piszę odnośne mojej fryzury moja twarz jest pociągła przy czym mam długie czoło i kanciastą twarz, moja teraźniejsza fryzura wygląda tak, że mam wygolone lekko boki i górę długą z grzywką na bok.
Bardzo bym prosił o poradę jak się obciąć aby twarz ładnie się komponowała z fryzurą, dodaję że lubię używać pasty do włosów oraz lakieru, eksperymentuje z włosami jeśli chodzi o stylizację.


Z góry dziękuję za pomoc.

Krystyna:

Ma Pan twarz o kształcie serca – cechuje je szersze czoło i spiczasty podbródek. Powinien Pan unikać fryzur o dużej objętości na czubku głowy oraz na wysokości oczu i kości policzkowych. Najlepiej postawić na uczesanie, w którym włosy sięgają policzków i są delikatnie wycieniowane. Szerokie czoło może zrównoważyć postrzępiona grzywka zaczesana na bok.
Jeżeli chodzi o zarost, dobrym pomysłem będzie wyzerowanie policzków, które ze względu na kształt tego typu twarzy są zazwyczaj za mocno wyeksponowane. W ten sposób zredukuje Pan nieco „kanciastość” tego typu twarzy.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Wzrost włosów Zagęszczanie włosów Struktura włosa Grzywka Grzybica Liszaj mieszkowaty