Jesteś tutaj:

Fryzura a odstające uszy

  - Zobacz mój profil

Krystyna Sawicka

Fryzjer, stylista

Mam 17 lat i od urodzenia mam odstające uszy. Zawsze starałem się je ukryć pod włosami, jednak zaczęła przeszkadzać mi moja fryzura. Dodaję zdjęcia ( nie wiem na jakiej zasadzie działa tu ich dodawanie czy każdy odwiedzający może je zobaczyć czy tylko ekspert, więc postanowiłem użyć programu do edycji grafiki w celu zasłonięcia twarzy, mam nadzieję, że nie przeszkodzi to w tym, żeby mi pomóc). Na zdjęciu po lewej na górze nawet moja fryzura nie wygląda tak tragicznie (według mnie), ale i tak mi się nie podoba i chciałbym coś zmienić. Z resztą tak wyglądają moje włosy zaraz po uczesaniu, codziennie rano zanim pójdę do szkoły myję je i suszę i nie wyglądają wtedy tak źle, ale zanim zdążę dojść na przystanek autobusowy mam taki nieład na głowie, że szkoda gadać. Jakbym nigdy nie widział grzebienia czy szczotki do włosów na oczy. Włosy mi się zbytnio kręcą i czasem rozchodzą na różne strony. Chciałbym otrzymać poradę dotyczącą zmiany fryzury, nie wiem może czego i jak używać, żeby moje włosy nie były takie.. sam nie wiem jak to określić, jak siano? Mam ogromne kompleksy na punkcie moich uszu, a ostatnio też na punkcie włosów. Wiem, że niektórym może się to wydać śmieszne czy dziecinne, bo ludzie mają większe problemy, ale to już naprawdę mnie dołuje i przygnębia. 3 dolne zdjęcia pokazują jak bardzo mam odstające uszy (tak wiem, niektórzy mają bardziej i mówienie o tym, że inni mają bardziej wcale mi nie pomoże) umieściłem je w celu łatwiejszej pomocy w doborze odpowiedniej fryzury. Jeśli to możliwe to prosiłbym nawet o podesłanie linków do konkretnych fryzur. Proszę o poradę i z góry dziękuję.

Krystyna:

Rozumiem, że jesteś w młodym wieku i chcesz czuć się dobrze i podobać innym. Wiem, że pisałeś o odstających uszach, ale musiałabym się bardzo przyjrzeć, żeby je dostrzec. Jakbyś nie napisał to bym nie wiedziała nawet. Ale nie ważne, zajmijmy się twoim problemem. Obecna fryzura wygląda trochę niechlujnie, poza tym może przeszkadzać w grze np. w piłkę.

Proponuję Ci fryzurę, która jest łatwa do ułożenia. Polega na całościowym cieniowaniu włosów na długości i pozostawionym dłuższym tyle. Dodatkowo zaczesana grzywka dodaje fajnego stylu. Podobnie ma się rzecz tu. Polecam ci zainwestować i wybrać się do naprawdę dobrego fryzjera, pokaż mu propozycję, a na pewno uda się mu ciebie zadowolić. Po za tym obecnie modne są fryzury na włosy dłuższe więc fryzjer pewnie sam ci coś zaproponuje.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Łysienie plackowate Gęste włosy Kolor włosów Fryzury Naskórek włosa Fryzury