Jesteś tutaj:

Dobór fryzury oraz farbowanie

  - Zobacz mój profil

Krystyna Sawicka

Fryzjer, stylista

Witam, od dłuższego czasu planuję zmienić fryzurę, obecnie (jak na zdjęciu) mam takie włosy. Są one bardzo gęste przez co trudno je ułożyć. Moje pytanie brzmi czy można by je układać w inny sposób ewentualnie przyciąć żeby lepiej wyglądały i pasowały do twarzy ? Chciałbym również przefarbować je na blond ale nie wiem jaki odcień by pasował. Może mógł bym prosić o jakieś wzory które mógłbym pokazać fryzjerowi ?

Krystyna:

Odradzałabym Panu kolor blond – podkreśli on bladość, zaczerwienienia i wszelkie niedoskonałości skóry, które w Pana wieku mogą jeszcze występować. W kwestii fryzury, sądząc po zdjęciu, posiada Pan twarz o owalnym kształcie do której pasować będzie niemal każda propozycja. Dobrym wyborem jest grzywka, ponieważ włosy opadające na czoło ujmą twarzy długości i sprawią, że kształt będzie twarzy wygląda harmonijnie, a proporcje zostaną podkreślone. W przypadku tego kształtu twarzy sprawdzą się również wycieniowane pasma wokół twarzy - różne długości włosów wokół niej podkreślą zalety urody.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Gęste włosy Utrata włosów Trwała ondulacja Gnidy Diademy Liszaj mieszkowaty