Jesteś tutaj:

Jak zapuszczać włosy, żeby grzywka sama układała się na bok?

  - Zobacz mój profil

Krystyna Sawicka

Fryzjer, stylista

Witam, paru moich kolegów ma tak, że im grzywka układa się sama na bok. Ja niestety używałem do tego pianki. Teraz byłem u fryzjera i obciął mi on grzywkę pod skosem po prawej stornie dłuższa. Chciałbym teraz zapuścić włosy, żeby mieć takie jak na zdjęciu. Co mam robić, żeby same się tak układały i jak je zapuszczać.

Krystyna:

Porost włosów jest uwarunkowany wieloma czynnikami. Jedne to skłonności genetyczne, a inne są uzależnione od sposobu traktowania włosów. Więc bardzo prawdopodobne, że same włosy się tak nie ułożą. Będziesz potrzebował do tego suszarki, żelu lub pianki do włosów i być może prostownicy. Dużo tez zależy od dobrego cięcia. Powinieneś mieć włosy dobrze wydegażowane.

Degażowanie to sposób i narzędzie cieniowania włosów. Dzięki temu prostemu zabiegowi włosy się łatwiej układają i są podatniejsze na różne stylizacje. Po umyciu nałóż na włosy piankę do włosów i susz w jednym kierunku suszarką. Dla wzmocnienia efektu włosy wyprostuj i spryskaj lakierem do włosów.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Gęste włosy Wzrost włosów Cieniowanie włosów Fryzury Biopsja Gnidy