Jesteś tutaj:

Zmiana fryzury dla twarzy owalnej

  - Zobacz mój profil

Krystyna Sawicka

Fryzjer, stylista

Do tej pory zawsze ścinałem włosy na coś a'la irokez, czyli boki krótko, tył i góra pozostawały dłuższe. Dodatkowo tył zwężał się odrobinę. Robię tak już od paru lat i chciałbym coś zmienić, ale nie wiem dokładnie na co i czy w ogóle zmiana będzie dobrą decyzją.

Zastanawiam się nad wariantem - tył i boki krótko, góra dłuższa, ale nie wiem czy to by pasowało. Dołączam zdjęcia tego jak wyglądam teraz i tego jak przeważnie wyglądam po ścinaniu(http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/484514_4215882351748_1874852282_n.jpg) Mam 19 lat, nie za wysoki ( 177 cm ).

Krystyna:

Odradzam opcje tył i boki krótko oraz boki krótko i dłuższa góra. Taka forma cięcia optycznie wydłuża twarz, która i tak jest pociągła w okolicy oczu i czoła.

Aby zrównoważyć proporcje z okolicą policzków, proponuje zapuścić boki i górę na tą samą długość. Przy dłuższych włosach twarz będzie się prezentować znacznie lepiej.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Utrata włosów Zagęszczanie włosów Kolor włosów Kolor skóry Fryzury Kok ślubny