Jesteś tutaj:

Fryzury męskie dla rzadkich włosów

  - Zobacz mój profil

Krystyna Sawicka

Fryzjer, stylista

Mam bardzo rzadkie włosy. Szczególnie na czubku, czole, krótko mówiąc na górze głowy. Rodzi to ogromny problem z dobraniem odpowiedniego strzyżenia i stylizacji fryzury.

Może Pani pomóc mi dobrać strzyżenie i stylizacje fryzury i preparat do jej stworzenia. A by w każdych warunkach wyglądała dobrze. Wiem,że jest to bardzo trudne zadanie będzie widać po zdjęciach.

Krystyna:

Najchętniej zaoferuję Tobie ofertę naszej kliniki. Na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń oraz sugestii pacjentów opracowaliśmy metodę, która posiada więcej możliwości niż dawne zabiegi.

Łysienie mężczyzn ma inne przyczyny niż w przypadku kobiet. Obszar głowy pozbawiony włosów najczęściej przybiera specyficzne kształty i lokuje się w charakterystycznych miejscach. W związku z tym konieczne stało się opracowanie specjalnej technologii, która pozwoli wykreować dowolną męską fryzurę.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie fryzury.html">www. Jeśli jednak nie chcesz tak gwałtownej zmiany, większość mistrzów fryzjerstwa proponuje całkowite ścięcie włosów. Wszelkie ukrywanie łysiny nie wygląda trendy, więc po co się męczyć.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Gęste włosy Łysienie plackowate Nawilżanie włosów Trwała kwaśna Kok ślubny Mieszki włosowe