Jesteś tutaj:

Cienkie włosy i odstające uszy - idealna fryzura.

  - Zobacz mój profil

Agnieszka Obstawska

Fryzjer, stylista

Mam 19 lat i dosyć cienkie i rzadkie włosy (średniej długości), co sprawia, iż mam problem z doborem odpowiedniej dla mnie fryzury. Przeglądając inne tematy i czytając rady doszedłem do wniosku, że dobrym posunięciem byłoby ścięcie włosów na krotko z boku i z tylu, (gdzie włosy są bardziej gęste) oraz zostawienie dłuższej góry i grzywki (stylizacja do góry). Aczkolwiek mam jeden problem: otóż niestety natura obdarzyła mnie dosyć odstającymi uszami i boje ze taka fryzura w znacznym stopniu wyostrzyłaby wizualnie ta wadę i całokształt nie byłby zbytnio ciekawy. Ponadto mam lekkie zakola. Czy mógłbym zastanowić się nad jakaś inna fryzura, która byłaby odpowiednia dla mnie??

Agnieszka:

U posiadaczy odstających uszu najlepiej sprawdzą się włosy średniej długości, które skutecznie zakryją tą nielubianą część ciała. Warto pozostawić włosy z tyłu głowy nieco dłuższe - dzięki temu uszy staną się mniej widoczne. Dobrym sposobem na odwrócenie uwagi od odstających uszu jest również zapuszczenie brody.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Utrata włosów Suche włosy Kolor włosów Grzybica Łupież Cięcie stożkowe