Jesteś tutaj:

Loki Victorii Beckham

  - Zobacz mój profil

Agnieszka Obstawska

Fryzjer, stylista

O Waszym portalu dowiedziałam się od swojej koleżanki, która regularnie z niego korzysta. Powiedziała mi, że za każdym razem wyczerpująco odpowiadaliście na jej pytania. Byłabym zachwycona, gdybyś mógł mi udzielić pewnej rady. Mam cienkie, długie, kręcone włosy (pukle) i pragnę spróbować osiągnąć starszą fryzurę Victorii Beckham (długie, miękkie loki). Czy mógłbyś mi może zarekomendować jakieś produkty, które mogłabym użyć do zmiękczenia moich loków, jednocześnie dodając im nieco większą objętość? Za odpowiedz bardzo dziękuję i pozdrawiam. Dominika

Agnieszka:

Cóż, jeżeli szukasz tylko tymczasowej zmiany swojego wzoru fal to sugeruję użycie silnie utrwalającej pianki lub żelu stylizacyjnego do włosów przy użyciu zestawu do mokrej ondulacji. Upewnij się, że używasz największych wałków jakie możesz znaleźć i zawiń włosy gładko i ciasno wokół wałków bez przeciążania ich. Poza tym, dla maksymalnej objętości, upewnij się, że zwijasz wałki do podstawowej pozycji.


Alternatywnie, możesz uzyskać podobny rezultat (choć może nie tak długotrwały) poprzez roztrzepanie włosów Prost na zewnątrz (z podniesieniem od podstawy) i dodanie loków przy pomocy lokówki o dużym bębnie grzewczym. Jeżeli zdecydujesz się na długo terminową zmianę swojego wzoru fal to powinnaś rozważyć konsultację ze stylistą na temat usługi trwałej ondulacji. Możesz uzyskać trwałą z dużymi lokami, która zmniejszy poziom twoich pukli we włosach i da Ci bardziej miękkie fale.

Jednakże, proszę być świadomym tego, że na  wielu z fotografii, które widziałem z Victorią Beckham w długich, falowanych włosach, ona wydawała się wyglądać jakby nosiła włosy rozciągnięte  dla dodania pełni w swojej fryzurze. Oznacz to, ze jeżeli twoje włosy są „cienkie, długie i kręcone” jak je opisujesz to rezultat jaki uzyskasz poprzez zredukowanie poziomu loków w swoich włosach nie będzie taki jak u Victorii Beckham, chyba że rozważysz podobne rozszerzenie.

Poniżej zamieszczam zdjęcie Victori Beckham:

 


Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Utrata włosów Cienkie włosy Mieszek włosowy Dercos Aminexil Kolory włosów