Jesteś tutaj:

Fryzura odpowiednia do wieku

  - Zobacz mój profil

Jarosław Wróblewski

Ekspert firmy Goldwell

Wyglądam bardzo młodo jak na swój wiek. Powinnam się z tego cieszyć. Niestety, ze względu na specyfikę mojej pracy, stanowi to dla mnie problem. Chciałabym wyglądać trochę poważniej. Wiem, że można „odmłodzić się” dzięki odpowiednio dobranej fryzurze. Czy to działa też w drugą stronę? Czy zmiana uczesania może sprawić, że będę wyglądała na starszą niż obecnie?

Jarosław:

Można pokusić się o taką próbę, zmiany swojego wizerunku. Jednak w takim przypadku, powinno skorzystać się z porady dobrego stylisty.

Dobór fryzury to sztuka, która jest znana doświadczonym fryzjerom. Jeżeli fryzura będzie źle dobrana, to nie uzyska się żądanego efektu. A fatalnie dobrana, na pewno jeszcze bardziej przeszkodzi niż pomoże.

Może okazać się też tak, że nawet w najlepiej dobranej fryzurze i kolorze, będziemy źle się czuli. W takim wypadku polecam po prostu być sobą i chodzić w tym, w czym czujemy się dobrze.

To przecież nie fryzura czy wygląd świadczą o profesjonalizmie, a kompetencje i znajomość tematu w którym się poruszamy.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Suche włosy Gęste włosy Cebulki włosów Fryzury Liszaj mieszkowaty Warkoczyki