Jesteś tutaj:

Czy L'Oreal, Eclair, Creme Clair Decolorant pomaga?

  - Zobacz mój profil

Agnieszka Obstawska

Fryzjer, stylista

Witam. Chciałam sięgnąć porady specjalisty, ponieważ zafarbowałam włosy farba palette na czarno. Chciałabym ją usunąć czy L'Oreal Creme Clair Decolorant pomoże mi? I czy mogę jej użyć ponieważ moje włosy wypadają podczas mycia? Czy ten zabieg nie pozbawi mnie ostatnich większej ilości włosów?

Agnieszka:

Zdecydowanie polecam wizytę w salonie fryzjerskim, gdzie fryzjerzy ocenią możliwości zmiany koloru na włosach. Niestety samodzielne zabiegi z użyciem rozjaśniaczy nie są ani zdrowe, ani bezpieczne. Włosy wymagają profesjonalnej oceny, profesjonalnych kosmetyków rozjaśniajacych i co najważniejsze profesjonalnej pielęgnacji po usłudze rozjaśniania, szczególnie po farbach Palette, które instalują się we włoasch bardzo mocno i bardzo cieżko jest je usunąć. Inną zupełnie kwestią pozostaje to, do jakiego koloru chciałaby Pani powócić po zabiegu, bo niestety po Palette nie wszystko da się już zrobić i np. powót do blondów nie będzie raczej możliwy. Stąd też moja rada odnośnie wizyty w salonie, bo doświadczenie i wiedza osób, które profesjonalnie zajmują sie włosami na co dzień są w takich wypadkach nieodzowne.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymWypadanie włosów Łysienie Łysienie plackowate Gęste włosy Mieszek włosowy Grzybica Fryzury Trwała kwaśna