Jesteś tutaj:

Problemy z kolorem

  - Zobacz mój profil

Agnieszka Obstawska

Fryzjer, stylista

Niedawno ufarbowałam włosy i zrobiły się mocno miedziane, prawie marchewkowe. Następnie wybrałam się do fryzjera i poprosiłam o ufarbowanie włosów półtrwałą farbą na ciemny brąz, ale wyglądał paskudnie i bardzo szybko się zmył. Wyszedł prawie czarny i nawet kiedy się zmył, włosy zostały dość ciemne. Byłam u następnego fryzjera, który nałożył na włosy toner i zrobił blond pasemka – to też specjalnie mi się nie podobało. Niestety nie stać mnie na więcej takich zabiegów. Jaki kolor i jakiej marki mi doradzacie? Czy jeśli odłożę pieniądze i uda mi się go kupić, może on zniszczyć moje włosy i zrobić z nich siano?

Agnieszka:

Polecamy Ci farbę półtrwałą, która zmieni tylko odcień Twoich włosów – tego typu produkty najmniej szkodzą włosom, a do tego zmywają się, nie są więc trwałe. Jeśli chcesz rozjaśnić włosy, najlepiej wybierz się do fryzjera, bo produkty rozjaśniające włosy są dość szkodliwe, zwłaszcza kiedy nie wie się dokładnie, jak je stosować.

Polecamy też produkty rekonstruujące włosy – pomogą one uratować włosy, które mogą już być lekko podniszczone farbowaniami.

Polecane artykuły

Najczęściej kupowane w sklepie internetowymŁysienie Wypadanie włosów Przedłużanie włosów Zagęszczanie włosów Przetłuszczanie włosów Grube włosy Czarne włosy Hirsutyzm